INFORMACE PRO ZÁJEMCE O REHABILITACI

Rehabilitace není jednorázová záležitost. Vzpomeňte si, kolik rehabilitačních návštěv u fyzioterapeuta Vám doporučil Váš obvodní  lékař či ortoped, když jste si zablokovali záda, zlomili nohu, či jste byli po operaci z důvodu výměny endoprotézy. V průměru doporučujeme rehabilitaci cca 2x do týdne v sérii 6 až 8 návštěv. Vše ale záleží na diagnóze, problému a celkovém stavu pejska. Fyzioterapeutka Vám vše vysvětlí.

Na první návštěvě fyzioterapeutka vyhodnotí celkový stav pacienta a vybere pro Vašeho pejska nevhodnější techniky terapie. Ty se mohou v průběhu jednotlivých návštěv měnit dle potřeby.

Pokud to bude nutné, doporučí Vám vyšetření u hlavního lékaře veterinární nemocnice IVET MVDr. Z. Ošmery. Fyzioterapeutka s veterinárním lékařem vždy spolupracuje.

Důležitá je Vaše spolupráce. Při terapiích jste přítomni a podporujete Vašeho psího kamaráda. Ten je pak daleko klidnější a uvolněnější, což je pro správnou rehabilitaci velmi důležité. Fyzioterapeutka Vám také vysvětlí a ukáže, jak případně cvičit s pejskem doma.

Na jednotlivé lekce rehabilitace prosím vezměte pro svého pejska dostatek pamlsků nebo hračku, která ho bude motivovat. Každý pejsek upřednostňuje něco jiného.

Prosím pokud se z jakéhokoli důvodu nemůžete zúčastnit domluvené terapie, informujte nás o tom co nejdříve, ať můžeme nabídnout termín jinému potřebnému pacientovi. Děkujeme

Kontaktujte nás

Rehabilitace pro psy Ivet Praha

Mgr. Veronika Herzogová

Veterinární nemocnice Ivet Praha

Ke Kamýku 996/3, Praha 4

Tel.: 241 714 358

Mob.: 734 406 944

e-mail: ivet@ivet.cz

www.ivet.cz

e-mail: v.herzogova@seznam.cz